Ortodoncja Szczecin

Proste zęby to nie tylko same walory estetyczne pięknego i zdrowego uśmiechu. Wyrównanie zgryzu niesie również ze sobą korzyści funkcjonalne, poprawiające postawę, redukujące napięcie nieprawidłowo działających mięśni w obrębie głowy i szyi oraz potrafi rozwiązać część problemów ze stawem skroniowo–żuchwowym. Prawidłowo ustawione zęby dodatkowo ułatwiają ich higienę co sprawia, że zmniejsza się prawdopodobieństwo wystąpienia próchnicy.

W Orion Dental leczenie ortodontyczne prowadzone jest w sposób konwencjonalny przy pomocy zamków oraz niewidocznych nakładek Invisalign lub Clear Aligner.

Prostowanie zębów Szczecin

Nasza klinika oferuje terapię ortodontyczną, w ramach której przeprowadzamy leczenie wad zgryzu, starając się przywrócić właściwe ustawienie struktur w jamie ustnej. To bardzo istotne, ponieważ prawidłowe funkcjonowanie jest ważne z punktu widzenia wyglądu i zdrowia zębów. Dlatego w przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości w tym zakresie można rozważyć pomoc, jaką świadczy ortodonta. Cennik usług wykonywanych w Szczecinie w naszej klinice jest ogólnodostępny. W ramach współpracy dobieramy i zakładamy aparat ortodontyczny zarówno w tradycyjnej, jak i nowej formie, np. Invisalign.

Ortodoncja zajmuje się leczeniem różnego rodzaju wad zgryzu niezależnie od ich źródła. Aparat ortodontyczny pomaga w przypadku dolegliwości nabytych oraz istniejących od urodzenia. Podejmujemy się leczenia ortodontycznego bez względu na przyczyny nieprawidłowości – przyjmujemy pacjentów, którzy przeszli uraz lub chorobę bądź ich problemy pojawiły się ze względu na niewłaściwe postępowania z uzębieniem. Z pomocą ortodonty i aparatu na zęby, np. Invisalign, w klinice możliwe jest prawidłowe ustawienie zębów w jamie ustnej.

Zabiegi ortodontyczne w Orion Dental

Zajmujemy zakładaniem aparatów ortodontycznych, a następnie nadzorujemy całe leczenie. Pacjenci, których interesuje ortodoncja w Szczecinie, mogą sprawdzić cennik świadczonych zabiegów.

Aparat ortodontyczny na zęby

Lekarz ortodonta z Orion Dental indywidualnie dobiera aparat na zęby, na podstawie przeprowadzonych wcześniej badań diagnostycznych po przedstawieniu planu leczenia pacjentowi. Po założeniu aparatu ortodontycznego higienistka stomatologiczna na tej samej wizycie wdraża pacjenta w zasady utrzymania odpowiedniej higieny jamy ustnej w trakcie trwania ortodoncji.

Aparat ortodontyczny

Invisalign

Zakładamy również aparaty na zęby metodą Invisalign, która polega na wykorzystaniu transparentnej, możliwej do samodzielnego zdejmowania szyny. Tego rodzaju aparat ortodontyczny na zęby, który w Szczecinie zakładamy w nasze klinice, jest wykonany z termoplastycznego, trwałego materiału syntetycznego.

Invisalign

Sprawdź nasze pozostałe usługi:

Umów wizytę

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego celem umówienia wizyty w naszym gabinecie.

Umów wizytę

Opinie pacjentów

Super, polecam. Wytłumaczone fachowo, rzeczowo i zrozumiale. Na pewno nie jestem tam ostatni raz ;))

Kamil

Pan Doktor z ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem przeleczył mi praktycznie każdy ząb (po wcześniejszej korekcji ortodontycznej). Dzięki Panu przestałam krępować się własnego uśmiechu, wręcz jestem z niego dumna i z przyjemnością spoglądam w lustro – korony porcelanowe idealnie dopasowane, piękne, aż chce się je pokazywać w uśmiechu – inna, lepsza jakość życia towarzyskiego. Gorąco polecam!

Magda

Dr. Piotr jest wyjątkowo profesjonalny i bardzo rzeczowy. Wszystko dokładnie wyjaśnia i opisuje plan leczenia.Wizyty w gabinecie przebiegają szybko i sprawnie.Bardzo wysoki poziom, dodam że jestem 4 lata pacjentką dr.Piotra miałam robione korony na implantach i licówki wszystko jest na najwyższym poziomie.Szczerze polecam i pozdrawiam cały zespół.

Beata

Wyjątkowo profesjonalny stomatolog. Energiczny, korzysta z najnowszych zdobyczy medycyny i nauki, empatyczny i bardzo komunikatywny. W trakcie wizyty ma się poczucie, że metody leczenia dobierane są optymalnie – zarówno pod kątem technicznym jak i finansowym. Dysponuje szeroką wiedzą i potrafi ją przekazać w zrozumiały sposób. Naprawdę polecam!

Marcin

Troska o pacjenta, profesjonalizm, poczucie bezpieczeństwa i świadomość dobrze wydanych pieniędzy z tym wszystkim kojarzy mi się każda wizyta w gabinecie dr Piotra Wawrzyniaka. Gorąco polecam, bo to naprawdę świetny stomatolog.

Krystyna

Leczę się u dr Piotra od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony. Oprócz leczenia stomatologicznego, doktor wyprostował mi zęby aparatem invisalign i dziś mogę cieszyć się swoim uśmiechem. Pełen profesjonalizm i orientacja na pacjenta. Szczerze polecam.

Paweł

Bardzo kompetentny stomatolog, delikatny z wyczuciem estetyki. Korony na zęby wykona w pełni profesjonalnie, niczym nie różnią się od pozostałych zębów. Polecam w 100%

Marta

Świetny lekarz stomatolog. Bardzo sympatyczny z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Ząb zagrożony wyrwaniem, został przez tego stomatologa wyleczony. Pacjent zapomina, że jest u stomatologa. Poza tym gabinet jest świetne wyposażony w nowoczesny sprzęt medyczny. Serdecznie polecam.

Magdalena

Potrzebujesz konsultacji?
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się