Poznaj nas – najważniejsze informacje o Klinice Stomatologicznej ORION DENTAL Szczecin

Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie naszego zespołu sprawiają, że jesteśmy w stanie rozwiązać wiele trudnych problemów naszych pacjentów.

Skąd się wzięła nazwa
Orion Dental?

Centrum naszego miasta słynie ze swych placów oraz promienistego ułożenia ulic wokół nich. Zgodnie z odkryciem astrologów, trzy szczecińskie place: Szarych Szeregów, Odrodzenia i Grunwaldzki, odzwierciedlają pas gwiazdozbioru Oriona na Ziemi, odpowiadając poszczególnym gwiazdom: Mintaka, Alnilam i Alnitak.

Ułożenie tych 3 gwiazd względem drogi mlecznej identyczne jak ułożenie szczecińskich placów względem linii Odry. Gabinet Orion Dental powstał z miłości do zdrowego uśmiechu i uwielbienia Szczecina. Nazwą chcieliśmy oddać cześć naszemu miastu, które swoją wyjątkowością zachwyca nas każdego dnia.

Przekraczając próg Orion Dental, nie tylko zmieniasz swój uśmiech ale sprawiasz, że gwiazdy Miłości, Zdrowia i Dobrobytu zaczynają świecić na Twojej życiowej drodze.

Nasz zespół

lekarz dentysta

dr n. med. Piotr Wawrzyniak

Ortodoncja, Protetyka, Stomatologia estetyczna, Terapia Stawów, Endodoncja
 

lekarz dentysta

dr n. med. Łukasz Stocki

Implantologia, Chirurgia Stomatologiczna, Periodontologia, Protetyka, Endodoncja

higienistka stomatologiczna

Julia Mikołajczak

Hignienizacja, Wybielanie, Profilaktyka jamy ustnej
 
 

higienistka stomatologiczna

Aleksandra Gwiazdowska

Hignienizacja, Wybielanie, Profilaktyka jamy ustnej
 
 

higienistka stomatologiczna

Joanna Witasik

Hignienizacja, Wybielanie, Profilaktyka jamy ustnej
 
 

higienistka stomatologiczna

Joanna Bochnak

Hignienizacja, Wybielanie, Profilaktyka jamy ustnej
 
 

Poznaj gabinet
od środka

Opinie pacjentów

Super, polecam. Wytłumaczone fachowo, rzeczowo i zrozumiale. Na pewno nie jestem tam ostatni raz ;))

Kamil

Pan Doktor z ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem przeleczył mi praktycznie każdy ząb (po wcześniejszej korekcji ortodontycznej). Dzięki Panu przestałam krępować się własnego uśmiechu, wręcz jestem z niego dumna i z przyjemnością spoglądam w lustro – korony porcelanowe idealnie dopasowane, piękne, aż chce się je pokazywać w uśmiechu – inna, lepsza jakość życia towarzyskiego. Gorąco polecam!

Magda

Dr. Piotr jest wyjątkowo profesjonalny i bardzo rzeczowy. Wszystko dokładnie wyjaśnia i opisuje plan leczenia.Wizyty w gabinecie przebiegają szybko i sprawnie.Bardzo wysoki poziom, dodam że jestem 4 lata pacjentką dr.Piotra miałam robione korony na implantach i licówki wszystko jest na najwyższym poziomie.Szczerze polecam i pozdrawiam cały zespół.

Beata

Wyjątkowo profesjonalny stomatolog. Energiczny, korzysta z najnowszych zdobyczy medycyny i nauki, empatyczny i bardzo komunikatywny. W trakcie wizyty ma się poczucie, że metody leczenia dobierane są optymalnie – zarówno pod kątem technicznym jak i finansowym. Dysponuje szeroką wiedzą i potrafi ją przekazać w zrozumiały sposób. Naprawdę polecam!

Marcin

Troska o pacjenta, profesjonalizm, poczucie bezpieczeństwa i świadomość dobrze wydanych pieniędzy z tym wszystkim kojarzy mi się każda wizyta w gabinecie dr Piotra Wawrzyniaka. Gorąco polecam, bo to naprawdę świetny stomatolog.

Krystyna

Leczę się u dr Piotra od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony. Oprócz leczenia stomatologicznego, doktor wyprostował mi zęby aparatem invisalign i dziś mogę cieszyć się swoim uśmiechem. Pełen profesjonalizm i orientacja na pacjenta. Szczerze polecam.

Paweł

Bardzo kompetentny stomatolog, delikatny z wyczuciem estetyki. Korony na zęby wykona w pełni profesjonalnie, niczym nie różnią się od pozostałych zębów. Polecam w 100%

Marta

Świetny lekarz stomatolog. Bardzo sympatyczny z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Ząb zagrożony wyrwaniem, został przez tego stomatologa wyleczony. Pacjent zapomina, że jest u stomatologa. Poza tym gabinet jest świetne wyposażony w nowoczesny sprzęt medyczny. Serdecznie polecam.

Magdalena

Zadzwoń i umów się na wizytę
+48 91 82 00 700
+48 578 441 551

Potrzebujesz konsultacji?
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się