Wybielanie zębów Szczecin

Białe zęby od zawsze były atrybutem piękna i marzeniem wielu z nas. Zgodnie z opiniami pacjentów przebarwienia uzębienia stanowią spory problem natury estetycznej. Na ich powstawanie mają wpływ przeróżne czynniki, do których zalicza się: spożywanie kawy oraz herbaty w dużych ilościach, mocno barwiąca dieta czy palenie papierosów. Wyeliminowanie lub ograniczenie tych negatywnych przyczyny rzadko kiedy sprawia, że nasze zęby stają się bielsze. Jednak dzięki zastosowaniu najnowszych i najwyższej jakości metod wybielania i rozjaśniania zębów, jesteśmy w stanie poradzić sobie z tym problemem. Wykonanie zabiegu wybielania w naszym gabinecie jest poprzedzone badaniem jamy ustnej, określeniem wskazań do zabiegu oraz wizytą higienizacyjną. Wszystko po to aby Twój uśmiech stał się najpiękniejszy. Przed rejestracją możliwe jest sprawdzenie ceny i opinii na temat kliniki w Szczecinie.

Pacjentom Orion Dental oferujemy:
–wybielanie wewnątrzkanałowe zębów leczonych kanałowo – w przypadku bardzo ciężkich przebarwień zębów martwych.
–wybielanie lampą Beyond® – sprawdzona i dostępna na rynku od wielu lat metoda profesjonalnego wybielania zębów.
–wybielanie nakładkowe – bezpieczna i domowa metoda z wykorzystaniem środków firmy Beyond®.
Po każdym z tych zabiegów indywidualnie dobieramy odpowiedni program profilaktyczny zapewniający najlepszy i najbardziej trwały efekt. Kierujemy się opiniami klientów i pod ich kątem staramy się działać, aby zęby mogły mieć zaplanowane wcześniej wybarwienie. W zależności od wskazań i potrzeb pacjenta możliwe jest połączenie dwóch lub wszystkich metod wybielania.
Wszystkie szczegóły omawiane są na wizycie konsultacyjnej.

Wybielanie zębów – FAQ

Czy wszystkie zęby nadają się do wybielania?

Jeśli są naturalne i zdrowe – tak. W przypadku uzębienia martwego stosuje się inne metody, różnego rodzaju dolegliwości muszą zostać najpierw wyleczone.

Od czego zależy możliwy efekt zabiegu?

Ważne są indywidualne predyspozycje – każdy organizm jest inny i różnie reaguje na dane czynniki. Jak wskazują opinie lekarzy ze Szczecina, wybielanie zębów u niektórych może dawać wyraźne rezultaty, podczas gdy u innych mogą być one gorzej zauważalne.

Jak długo utrzymuje się wybielenie?

Wykorzystujemy narzędzia, metody i technologie, które mają na celu utrzymanie efektu na kilkanaście miesięcy. Istotne w tym kontekście jest przestrzeganie wskazań stomatologa dotyczących postępowania i higieny jamy ustnej.

Ile kosztuje zabieg?

Aktualna cena za wybielanie zębów w naszej klinice w Szczecinie jest podawana z góry i znajduje w cenniku.

O czym pamiętać, aby jak najdłużej utrzymać rezultaty zabiegu?

Bezpośrednio po jego zakończeniu przez ok. 120 min należy wystrzegać się całkowicie spożywania pokarmów. Z kolei przez następny tydzień zalecane jest stosowanie się do zasad tzw. białej diety, która obejmuje wyłącznie produkty spożywcze pozbawione właściwości barwiących. Powinno się zatem zrezygnować z takich wyrobów jak np. czerwone wino, czekolada, barszcz, kawa, marchew, intensywne przyprawy czy buraki. Można natomiast sięgać po jasne pieczywo, ryż, ryby, chude mięso, płatki owsiane czy nabiał. Jak wskazują opinie lekarzy, trzymając się tych zasad, istnieje szansa na przedłużenie rezultatów wybielania zębów.

Sprawdź nasze pozostałe usługi:

Umów wizytę

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego celem umówienia wizyty w naszym gabinecie.

Umów wizytę

Opinie pacjentów

Super, polecam. Wytłumaczone fachowo, rzeczowo i zrozumiale. Na pewno nie jestem tam ostatni raz ;))

Kamil

Pan Doktor z ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem przeleczył mi praktycznie każdy ząb (po wcześniejszej korekcji ortodontycznej). Dzięki Panu przestałam krępować się własnego uśmiechu, wręcz jestem z niego dumna i z przyjemnością spoglądam w lustro – korony porcelanowe idealnie dopasowane, piękne, aż chce się je pokazywać w uśmiechu – inna, lepsza jakość życia towarzyskiego. Gorąco polecam!

Magda

Dr. Piotr jest wyjątkowo profesjonalny i bardzo rzeczowy. Wszystko dokładnie wyjaśnia i opisuje plan leczenia.Wizyty w gabinecie przebiegają szybko i sprawnie.Bardzo wysoki poziom, dodam że jestem 4 lata pacjentką dr.Piotra miałam robione korony na implantach i licówki wszystko jest na najwyższym poziomie.Szczerze polecam i pozdrawiam cały zespół.

Beata

Wyjątkowo profesjonalny stomatolog. Energiczny, korzysta z najnowszych zdobyczy medycyny i nauki, empatyczny i bardzo komunikatywny. W trakcie wizyty ma się poczucie, że metody leczenia dobierane są optymalnie – zarówno pod kątem technicznym jak i finansowym. Dysponuje szeroką wiedzą i potrafi ją przekazać w zrozumiały sposób. Naprawdę polecam!

Marcin

Troska o pacjenta, profesjonalizm, poczucie bezpieczeństwa i świadomość dobrze wydanych pieniędzy z tym wszystkim kojarzy mi się każda wizyta w gabinecie dr Piotra Wawrzyniaka. Gorąco polecam, bo to naprawdę świetny stomatolog.

Krystyna

Leczę się u dr Piotra od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony. Oprócz leczenia stomatologicznego, doktor wyprostował mi zęby aparatem invisalign i dziś mogę cieszyć się swoim uśmiechem. Pełen profesjonalizm i orientacja na pacjenta. Szczerze polecam.

Paweł

Bardzo kompetentny stomatolog, delikatny z wyczuciem estetyki. Korony na zęby wykona w pełni profesjonalnie, niczym nie różnią się od pozostałych zębów. Polecam w 100%

Marta

Świetny lekarz stomatolog. Bardzo sympatyczny z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Ząb zagrożony wyrwaniem, został przez tego stomatologa wyleczony. Pacjent zapomina, że jest u stomatologa. Poza tym gabinet jest świetne wyposażony w nowoczesny sprzęt medyczny. Serdecznie polecam.

Magdalena

Zadzwoń i umów się na wizytę
+48 91 82 00 700
+48 578 441 551

Potrzebujesz konsultacji?
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się