Metamorfozy

Wierzymy, że szczęście zapisane jest w gwiazdach, a Twój szczęśliwy i piękny uśmiech zapisany jest w Orion Dental.

METAMORFOZY

Metamorfoza pacjenta

Pacjent zgłosił się z licznymi brakami zębów bocznych w szczęce oraz zniszczonymi i startymi zębami przednimi. Z powodu zaburzonej funkcji pacjent nie mógł spożywać wszystkich pokarmów. Dodatkowo pacjent również nie był zadowolony z estetyki swojego uśmiechu.

Metamorfoza pacjenta

Leczenie ortodontyczne z wykorzystaniem systemu Invisalign.

Metamorfoza pacjenta

Licówki pełnoceramiczne Emax

Co obejmuje opieka stomatologiczna w klinice w Szczecinie?

Świadczona przez dentystów pomoc może mieć charakter zarówno doraźny, jak i polegać na stałej opiece specjalistycznej świadczonej dla małych i dużych pacjentów. Gabinety stomatologiczne to miejsca, gdzie realizowane są nie tylko różnego rodzaju zabiegi związane z usuwaniem bieżących problemów zdrowotnych. Tutaj także podejmuje się działania związane z profilaktyką oraz stomatologią zachowawczą. I na takich właśnie zasadach działa nasza klinika w Szczecinie, w której pracują stomatolodzy o różnych specjalizacjach. Chętnie zapoznajemy się z opiniami pacjentów na temat świadczonych przez nas usług.

Oferujemy leczenie zachowawcze oraz kanałowe pod mikroskopem. Zajmujemy się także higienizacją oraz poprawą estetyki uzębienia np. poprzez wybielanie zębów. W gabinecie proponujemy ponadto terapię ortodontyczną (aparaty stałe i ruchome) oraz zabiegi:

  • wszczepienia implantów imitujących naturalne zęby w miejsce powstałych ubytków w szczęce,

  • związane z zastosowaniem różnego rodzaju uzupełnień protetycznych (np. korony pełnoceramiczne, cyrkonowe).

W ramach świadczonej w klinice chirurgii stomatolog usuwa m.in. ósemki oraz inne zęby. Trafiają do nas także osoby z różnymi chorobami jamy ustnej (wady zgryzu, bruksizm), którym pomaga wówczas periodontolog. Ponadto w ofercie gabinetu stomatologicznego dostępne są usługi związane z medycyną estetyczną oraz terapią stawów. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w zakładkach tematycznych zamieszczonych na stronie kliniki.

Diagnostyka i leczenie w gabinecie stomatologicznym w Szczecinie

Problemy z uzębieniem nie tylko utrudniają funkcjonowanie na co dzień, ale mogą też poważnie wpłynąć na pogorszenie się ogólnego stanu zdrowia. Dlatego warto o nie dbać. Każdy proces terapeutyczny poprzedzamy badaniem oraz konsultacją. Kolejnym krokiem jest rozpisanie przez stomatologa planu leczenia wszystkich schorzeń zębów i jamy ustnej wraz z określeniem kosztorysu i ustaleniem dogodnego terminarza wizyt.

Na stronie naszego gabinetu mogą dowiedzieć się Państwo, jak działa nasza klinika stomatologiczna w Szczecinie czy pracuje stomatolog. Ważne dla nas są także opinie naszych pacjentów.

Opinie pacjentów

Super, polecam. Wytłumaczone fachowo, rzeczowo i zrozumiale. Na pewno nie jestem tam ostatni raz ;))

Kamil

Pan Doktor z ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem przeleczył mi praktycznie każdy ząb (po wcześniejszej korekcji ortodontycznej). Dzięki Panu przestałam krępować się własnego uśmiechu, wręcz jestem z niego dumna i z przyjemnością spoglądam w lustro – korony porcelanowe idealnie dopasowane, piękne, aż chce się je pokazywać w uśmiechu – inna, lepsza jakość życia towarzyskiego. Gorąco polecam!

Magda

Dr. Piotr jest wyjątkowo profesjonalny i bardzo rzeczowy. Wszystko dokładnie wyjaśnia i opisuje plan leczenia.Wizyty w gabinecie przebiegają szybko i sprawnie.Bardzo wysoki poziom, dodam że jestem 4 lata pacjentką dr.Piotra miałam robione korony na implantach i licówki wszystko jest na najwyższym poziomie.Szczerze polecam i pozdrawiam cały zespół.

Beata

Wyjątkowo profesjonalny stomatolog. Energiczny, korzysta z najnowszych zdobyczy medycyny i nauki, empatyczny i bardzo komunikatywny. W trakcie wizyty ma się poczucie, że metody leczenia dobierane są optymalnie – zarówno pod kątem technicznym jak i finansowym. Dysponuje szeroką wiedzą i potrafi ją przekazać w zrozumiały sposób. Naprawdę polecam!

Marcin

Troska o pacjenta, profesjonalizm, poczucie bezpieczeństwa i świadomość dobrze wydanych pieniędzy z tym wszystkim kojarzy mi się każda wizyta w gabinecie dr Piotra Wawrzyniaka. Gorąco polecam, bo to naprawdę świetny stomatolog.

Krystyna

Leczę się u dr Piotra od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony. Oprócz leczenia stomatologicznego, doktor wyprostował mi zęby aparatem invisalign i dziś mogę cieszyć się swoim uśmiechem. Pełen profesjonalizm i orientacja na pacjenta. Szczerze polecam.

Paweł

Bardzo kompetentny stomatolog, delikatny z wyczuciem estetyki. Korony na zęby wykona w pełni profesjonalnie, niczym nie różnią się od pozostałych zębów. Polecam w 100%

Marta

Świetny lekarz stomatolog. Bardzo sympatyczny z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Ząb zagrożony wyrwaniem, został przez tego stomatologa wyleczony. Pacjent zapomina, że jest u stomatologa. Poza tym gabinet jest świetne wyposażony w nowoczesny sprzęt medyczny. Serdecznie polecam.

Magdalena

Potrzebujesz konsultacji?
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się