Potrzebujesz niezawodnego implantu, który będzie jak nowy ząb?

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

+48 578 441 551 / +48 91 82 00 700

recepcja@oriondental.pl

 

Karolina WrobelKarolina Wrobel
14:32 05 Mar 23
Bardzo wysoka jakość usług stomatologicznych i ortodontycznych, pełen profesjonalizm i świetne podejście do klienta.
Joanna ŁukaszewskaJoanna Łukaszewska
19:12 23 Feb 23
Miałam szczęście trafić zarówno do doktora Wawrzyniaka jak i doktora Stockiego i z czystym sercem mogę polecić Orion Dental.Doktor Piotr prowadził moje leczenie aparatem Invisalign - pomijając super efekt leczenia, mogłam zawsze liczyć na pomoc doktora.Do doktora Stockiego zostałam skierowana w celu wykonania implantu brakującej "piątki”. Implant wstawiony został fachowo, 5/5, bezbolesnie, a wizualnie wyglada naturalnie.Dodatkowym plusem Orion Dental jest przemiły personel, zarówno pan higienistek jak i na recepcji. :)5 gwiazdek.
Patryk JetzPatryk Jetz
20:40 25 Dec 22
Chodzę do doktora Piotra od ponad roku i bez chwili zawahania mogę go polecić każdemu, kto chce rozwiązać swoje problemy z zębami. Wszystkie wizyty były przeprowadzone z ogromną dbałością o szczegóły i o to, żebym na koniec to ja był zadowolony. Doktor wielokrotnie upewniał się zarówno co do mojego komfortu jak i dokładności wykonania pracy. Jeszcze raz gorąco polecam wizytę w gabinecie doktora Piotra, prawdziwy specjalista.
Kristian ErikssonKristian Eriksson
20:18 22 Sep 22
Spotkałem się z Dr Med Piotr Wawrzyniak, który wymienił kilka koron w moich zębach. Muszę powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych dentystów, jakich odwiedziłem. Z przyjemnością mogę polecić firmę Orion Dental każdemu, ponieważ jest bardzo profesjonalna i nastawiony na obsługę klienta.
Harpanista HarpaHarpanista Harpa
07:22 10 Aug 22
Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne! Pomoc została udzielona natychmiastowo. Zabiegi przeprowadzane w znieczuleniu bez bólu. Szczególnie polecam dr Oskara który bardzo sprawnie wyleczył nam zęby, zaopiekował się i udzielił odpowiedzi na wszystkie pytania. Nie mam uwag, ocena 5/5. Polecam serdecznie!
js_loader

Implanty zębowe Szczecin

Implantologia zajmuje się rekonstruowaniem pojedynczych lub mnogich braków zębowych, pozwalając przywrócić funkcję i estetykę uśmiechu. Nawet pojedyncze braki zębowe, które pozornie na początku wydają się być mało uciążliwe prowadzą w przyszłości do dużo poważniejszych problemów, których rozwiązanie jest bardziej kosztowne i uciążliwe dla pacjenta i trudniejsze dla lekarza. Przy pojedynczych brakach wszczepienie implantu pozwala na oszczędzenie tkanek zębów sąsiednich w porównaniu z klasyczną metodą wykonania mostu protetycznego. W przypadku rozległych braków uzębienia w obrębie szczęki lub żuchwy możliwa jest pełna rekonstrukcja uzębienia w postaci protezy lub mostu opartego na odpowiednio 4 lub 6 implantach. W Orion Dental używamy implantów renomowanej szwajcarskiej marki Thommen Medical, zapewniającej bezkompromisowe leczenie.

Metody „All on 4” oraz „All on 6” w Orion Dental

W naszej klinice stomatologicznej Orion Dental zlokalizowanej w Szczecinie wykonujemy różne implanty zębówcena poszczególnych zabiegów jest prezentowana na naszej stronie internetowej, ale jej ostateczna wysokość jest zawsze ustalana indywidualnie. W ramach świadczonych usług podejmujemy się odbudowy brakujących lub uszkodzonych struktur w jamie ustnej bez względu na przyczynę wystąpienia konkretnego problemu. Służymy wsparciem osobom, które poszukują pomocy po poważnych wypadkach czy chorobach skutkujących brakami w uzębieniu. Stosujemy metody leczenia dobrane ściśle pod kątem zarówno potrzeb oraz wymagań pacjenta, jak i jego stanu zdrowia.

Implanty zębów – czym są i kiedy się je stosuje?

Materiały te mają na celu stworzenie podstawy do zastąpienia naturalnych zębów. Wszczepiane implanty są odpowiednio dopasowane do konstrukcji szczęki. Ze szczegółowymi informacjami na temat poszczególnych zabiegów oraz ich cenami można się zapoznać w trakcie rozmowy w klinice lub poprzez kontakt telefoniczny.

Wszystkie podejmowane przez naszych stomatologów decyzje i czynności są dokładnie prezentowane pacjentowi, dzięki czemu dokładnie zna on przebieg planowanego leczenia. Oprócz tego przygotowujemy pełny kosztorys wykonania danej usługi stomatologicznej. Zależy nam bowiem na pełnej transparentności realizowanych świadczeń i pozyskaniu zaufania osób, które decydują się na odwiedzenie naszej kliniki zlokalizowanej na terenie Szczecina. W zależności od rodzaju i specyfiki wykonywanych zabiegów ceny implantów zębów mogą być różne.

Implanty zębów w klinice Orion Dental w Szczecinie

W naszej klinice stomatologicznej Orion Dental ze Szczecina korzystamy z wypełnień stworzonych z materiałów przyjaznych organizmowi ludzkiemu, które pod względem strukturalnym bardzo dobrze zastępują naturalne uzębienie. Dobieramy poszczególne rozwiązania w taki sposób, aby prawdopodobieństwo ich przyjęcia się w jamie ustnej było możliwie jak najwyższe. Posługujemy się implantami zębów, które powstają między innymi z tytanu, porcelany czy cyrkonu – konkretne materiały zawsze dobierane są indywidualnie. Wszystkie z nich są szeroko stosowane w implantologii stomatologicznej.

Sprawdź nasze pozostałe usługi:

Umów wizytę

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego celem umówienia wizyty w naszym gabinecie.

Umów wizytę

Opinie pacjentów

Super, polecam. Wytłumaczone fachowo, rzeczowo i zrozumiale. Na pewno nie jestem tam ostatni raz ;))

Kamil

Pan Doktor z ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem przeleczył mi praktycznie każdy ząb (po wcześniejszej korekcji ortodontycznej). Dzięki Panu przestałam krępować się własnego uśmiechu, wręcz jestem z niego dumna i z przyjemnością spoglądam w lustro – korony porcelanowe idealnie dopasowane, piękne, aż chce się je pokazywać w uśmiechu – inna, lepsza jakość życia towarzyskiego. Gorąco polecam!

Magda

Dr. Piotr jest wyjątkowo profesjonalny i bardzo rzeczowy. Wszystko dokładnie wyjaśnia i opisuje plan leczenia.Wizyty w gabinecie przebiegają szybko i sprawnie.Bardzo wysoki poziom, dodam że jestem 4 lata pacjentką dr.Piotra miałam robione korony na implantach i licówki wszystko jest na najwyższym poziomie.Szczerze polecam i pozdrawiam cały zespół.

Beata

Wyjątkowo profesjonalny stomatolog. Energiczny, korzysta z najnowszych zdobyczy medycyny i nauki, empatyczny i bardzo komunikatywny. W trakcie wizyty ma się poczucie, że metody leczenia dobierane są optymalnie – zarówno pod kątem technicznym jak i finansowym. Dysponuje szeroką wiedzą i potrafi ją przekazać w zrozumiały sposób. Naprawdę polecam!

Marcin

Troska o pacjenta, profesjonalizm, poczucie bezpieczeństwa i świadomość dobrze wydanych pieniędzy z tym wszystkim kojarzy mi się każda wizyta w gabinecie dr Piotra Wawrzyniaka. Gorąco polecam, bo to naprawdę świetny stomatolog.

Krystyna

Leczę się u dr Piotra od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony. Oprócz leczenia stomatologicznego, doktor wyprostował mi zęby aparatem invisalign i dziś mogę cieszyć się swoim uśmiechem. Pełen profesjonalizm i orientacja na pacjenta. Szczerze polecam.

Paweł

Bardzo kompetentny stomatolog, delikatny z wyczuciem estetyki. Korony na zęby wykona w pełni profesjonalnie, niczym nie różnią się od pozostałych zębów. Polecam w 100%

Marta

Świetny lekarz stomatolog. Bardzo sympatyczny z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Ząb zagrożony wyrwaniem, został przez tego stomatologa wyleczony. Pacjent zapomina, że jest u stomatologa. Poza tym gabinet jest świetne wyposażony w nowoczesny sprzęt medyczny. Serdecznie polecam.

Magdalena

Zadzwoń i umów się na wizytę
+48 91 82 00 700
+48 578 441 551

Potrzebujesz konsultacji?
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się